ЛОКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ, УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ, БІОЛОГІЇ

«Все в твоїх руках!» - саме таку мету ставили перед собою вчителі української мови, англійської мови та біології, працюючи над проєктом «Людина і природа: еволюція взаємин». Разом з учнями вони хотіли дослідити світ навколо нас, з’ясувати, як люди впливають на довкілля, і що кожен з нас може зробити для навколишнього світу. Як руками однієї людини світ може перетворитися на яскравий та барвистий сад.Запрошуємо вас стати учасниками чудових заходів: колективно-творча справа «Збери жолуді» на засадах партнерства в рамках НУШ, екскурсія до Холодного Яру та Чорного лісу, літературне дослідження символіки дубу в українській літературі, вивчення складних випадків наголосу в українській мові, інтерв’ю з агрономом Кіровограда щодо вирощування дубів, опрацювання англійського перекладу твору французького новеліста Джина Джионо  «Людина, яка саджала дерева», віртуальна екскурсія парками Лондону та співпраця з відомим блогером, студенткою королівської Академії садівництва в Англії,  дослідження про життя дерев на узбіччі.Цікава та захоплююча подорож, яскраві спогади учасників та висаджена дубова алея не лишать байдужими нікого. Ласкаво запрошуємо до світу природи, екологічно чистого та лагідного. І пам’ятайте, від кожного з нас залежить світ, в якому житимемо ми та наші діти!


19 коментарів:

 1. Ґрунтовно проведені дослідження. Керівникам проектів удало вдалося поєднати природу, мову та літературу.

  ВідповістиВидалити
 2. Хочу подякувати своїм колегам за співпрацю в загальношкільному проєкті. Творчі, натхненні, сповнені цікавих ідей! Тема "Дуби", яка б здавалася на перший погляд вузькою, була розкрита з різних точок зору - літературознавчої, англомовної, природничої. Вразили дослідження учнів щодо життя дерев на узбіччі; географічного розташування дубів, названих іменами видатних українців; англійських садів та парків;уроки розвитку зв'язного мовлення на природі. Головна думка, яку винесли учасники проєкту:"Все в твоїх руках!" Ґрунтовна робота педагогів дозволила поринути у цікавий світ природи, побачити учнівські презентації, створений учнями екологічний словник, цікавий роздатковий матеріал тощо. STEAM дозволив поєднатися заради спільної мети.

  ВідповістиВидалити
 3. Дякую всім учасникам проекту за цікаві та змістовні дослідження. Вам вдалося переконати, що навіть одна людина може світ перетворити на яскравий сад.

  ВідповістиВидалити
 4. Дякую учасникам за цікавий та змістовний проєкт, ідеї щодо використання матеріалу про природу, екологію на уроках української мови та літератури.

  ВідповістиВидалити
 5. Цей проект дуже важливий та корисний. Адже сучасні діти прив'язані до техніки і відірвані від природи. Тому організатори зробили велику справу, наблизивши їх до матінки-природи, допомогли дітям відчути себе її частиною, усвідомити важливість захищати і берегти те, без чого неможливе існування людства. Дякую, було дуже пізнавально і цікаво!

  ВідповістиВидалити
 6. Велика справа - посадити дерево. Чудово, що в еру високих технологій ви привернули увагу до проблем сучасності. Для вчителів це висока майстерність привити любов до природи через літературу та мову, а для діток спогади про висаджувпння дубків на все життя.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. P. S. З задоволенням ознйомилась з представленими матеріалами
   Ірина Моржова

   Видалити
 7. Вдалося якісно, змістовно і наскрізно опрацювати тему, яка, наразі, є дуже важливою. Гарна робота.

  ВідповістиВидалити
 8. Дякую за вдале поєднання креативності та професійних якостей! Steam-освіта дуже важлива в наш час, коли ми відходимо від стандартних методів навчання. Сучасний вчитель стає своєрідним наставником для учнів.Цей проєкт показав , що дітям дійсно цікаві такі форми навчання.

  ВідповістиВидалити
 9. Тема , як ніколи, на часі , адже ресурси Землі вичерпуються . Важливо розвивати в учнів екологічну грамотність, саме цьому сприяє згаданий проєкт

  ВідповістиВидалити
 10. Дякую колегам та учням за їх колосальну працю! Відчувалася повна гармонія в організації спільної ідеї. Отримала масу позитивних емоцій та незабутніх вражень. Бажаю Вам великого натхнення та подальших творчих успіхів!
  Людмила Пономаренко

  ВідповістиВидалити
 11. Я із захопленням спостерігала за виступами колег, бо розповіді були об'ємно наповнені за змістом та лаконічні за формою. Таку кропітку роботу здатні проводити справжні професіонали, які живуть своєю професією та віддаються їй повністю. Завжди знаходиться той досвід,який вражає своєю доцільністю та на який неможливо не звернути увагу, з метою його подальшого використання у своїй роботі. Цікаві були форми роботи у залучених над проектом учнів.Глибинне та ретельне занурення у тему. Послідовність та логічність. Цікаві методи інтеграції, які завжди актуальні у мотивації навчального процесу.

  ВідповістиВидалити
 12. Важливо розуміти, що STEАM – це не просто технічна освіта. Вона охоплює значно ширше поняття, а саме вдале поєднання креативності та технічних знань. Дякую колегам за чудовий виступ!

  ВідповістиВидалити
 13. Галина Ткач
  Дякую творчим колегам за проведене дослідження. Ми живемо у світі, який збудували наші пращури і який ми самі будуємо. Високі комп'ютерні технології, тунелі, магістралі. Проте ми рідко задумуємося, що без природи нічого цього не можливо було б створити. Ви ще раз нагадали, що до природи ми мусимо ставитися ощадливо і вона нам віддячить. А ще маю надію, що дуби які посадили виростуть на згадку наступним поколінням.

  ВідповістиВидалити
 14. Було докладено та витрачено багато часу та зусиль для розробки поданого проєкту. Дуже сподобалась участь дітей та навіть деяких батьків у роботі, також достатня кількість відеозаписів та самої інформативності. Сподіваюсь, що з кожним роком все буде ще маштабніше та краще, щоб розширити поняття steam освіти.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Відгук залишив вчитель англійської мови Товт Владислав Дмитрович

   Видалити
 15. Дякую за змістовно та ґрунтовно проведену роботу. Дуже інформативна та багатогранна секція, особливо сподобалось залучення соціальних мереж у роботу над проєктом. Keep it up!

  ВідповістиВидалити
 16. Дякую колегам за плідну роботу!Дуже вдало поєднали українську мову і літературу, англійську мову та природознавство.Дякую учасникам за цікавий та змістовний проєкт, за високий професійний рівень знань!
  Робота виконана досконало!Подальших успіхів та перемог!

  ВідповістиВидалити

МЕТОДИЧНІ ФОРМУВАННЯ НАУКОВОГО ЛІЦЕЮ

ЛОКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ТА ВИХОВАТЕЛІВ ГПД ЛОКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ, УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ, БІОЛОГІЇ ЛО...