ЛОКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ТА ЦДЮТ

«Проєкт «ЕКО - ТОРБА»
Керівник проєкту Дем’яненко О.М.

Виховати в учнів дбайливе ставлення до навколишнього середовища, розвинути звичку екологічної поведінки. Привернути увагу до проблеми забруднення середовища пластиковими пакетами. Показати учням що еко-торба може бути альтернативним способом збереження навколишнього середовища. Навчити  користуючись різними джерелами інформації вести пошук та вибір об’єктів для проектування. Правильно підбирати всі необхідні витратні матеріали для виконання завдання .Виховання небайдужого ставлення до проблем довкілля. Дослідити проблему забруднення навколишнього середовища пластиковими пакетами. Підтримка творчо обдарованих учнів. Навчитися виготовляти  еко-торби.







Проєкт «ВИШНЯ – символ рідної землі та України»
Керівник проєкту : Лагомина Т.І.

«Людина, яка любить природу, не може бути поганою» ( В.Сухомлинський.) Природа лежить в основі дитячого мислення, почуттів, творчості. Щоб дитина навчилася розуміти природу, відчувати її красу, потрібно прищеплювати їй цю якість через творчість. З вихованцями ми говорили про природу України, її різноманіття. Про символічні рослини, які ототожнюють нашу Батьківщину. Певні рослини ще з давніх часів уособлюють красу України, духовну силу її народу, є доказами любові до рідної землі. Про народні символи складено безліч легенд, їх оспівують в піснях, вони використовуються в обрядах, ними прикрашають оселі на свята, їх вишивають на сорочках та на рушниках. Народні символи – це наші святині. Одна з таких святинь – вишня! Вихованці дізналися, що ВИШНЯ – символ рідної землі та України, матері й дівчини-нареченої. Вона символізує Світове Божественне дерево, тому і називається «вишнею» від слова «вишина», а також «Вишній», той, що найвище, тобто Всевишній Бог. Крім цього, вона символізує вічну весну-літо, красу та взаємну любов. Діти власноруч посадили дерево і мають змогу спостерігати за етапами його розвитку.  Дослідили народну творчість, знайшли відображення «вишні» в поезії, та спробували себе в ролі письменника і актора. А найголовніше, засвоїли, щоб краса української природи не збідніла, не зникли її чудові ландшафти, не зміліли річки, не вимирали тварини ми маємо піклуватися про неї – будувати екологічні виробництва, користуватися чистою енергією та й просто не смітити на вулицях. Це зовсім неважко, а може принести хороший результат, якщо ми всі так робитимемо.



10 коментарів:

  1. Учасники проєкту науково і творчо дослідили тему. Особливо вразив змістовний виклад матеріалу Демьяненко О.М. та креативний і практичний виріб екологічного спрямування. Керівники гуртків зацікавили яскравою презентацією свого досвіду. Дякую. Бажаю подальших успіхів.

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую за чудово висвітлені теми сьогодення! На перший погляд прості засоби, які допомагають покращувати нам життя, мають такий негативний вплив, сьогодні відмітила для себе цікаві та креативні ідеї виховання небайдужого ставлення до проблем довкілля

    ВідповістиВидалити
  3. Дякую, колегам за творчий підхід до виконання дослідницької роботи.Креативне бачення та рішення проблем довкілля.Бажаю успіхів.

    ВідповістиВидалити
  4. Хочу подякувати своїм колегам за створення позитивного настрою. Бажаю творчих успіхів!

    ВідповістиВидалити
  5. Спасибі зв цікаву, якісну, творчу роботу і професійний підхід до вирішення завдань.Завдяки вашій цілеспрямованості результат перевершив всі очікування.
    Успіхів!

    ВідповістиВидалити
  6. Шановні колеги! Велике дякую за професійний, креативний і творчий підхід до захисту проекту.
    Дем’яненко О.М. дібрала змістовний матеріал, показала історію виникнення і технологічний процес виготовлення еко торб у сучасному світі. Продемонструвала кінцевий результат – виступ дівчат зі своїми виробами.
    Хочеться також відмітити роботу театрального гуртка, керівник Прошаченко В.П. за креативний підхід до роботи над казкою. Вона дуже вміло організувала і залучила дітей до цього процесу.
    Творчий колектив ЦДЮТ кервіник Лагоміна Т.І, Дослідили народну творчість, знайшли відображення «вишні» в поезії, та спробували себе в ролі письменника і актора. Цікаве виконання пісні «Ой, у вишневому садку».Дякую за творчу роботу і гарних творчих успіхів.

    ВідповістиВидалити
  7. Кожен із нас може долучитися до збереження нашої планети і це не так важко, як здається на перший погляд. Це довела своєю роботою вчитель Дем"яненко О. М.
    Велике задоволення отримала від роботи творчого колективу ЦДЮТ під керівництвом Т. І. Лагоміни. Велике дякую їм за професіоналізм та креативність. Бажаю завжди залишатися такими відкритими, талановитими, різнобічними.

    ВідповістиВидалити
  8. Виступ колег с ЦДЮТ зайвий раз показав, якi креативнi та талановитi люди працюють в нашому навчальному закладi.

    ВідповістиВидалити
  9. Дякую колегам за важливий та актуальний проєкт сучасного суспільства. Бажаю успіхів.

    ВідповістиВидалити

МЕТОДИЧНІ ФОРМУВАННЯ НАУКОВОГО ЛІЦЕЮ

ЛОКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ТА ВИХОВАТЕЛІВ ГПД ЛОКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ, УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ, БІОЛОГІЇ ЛО...