ЛОКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ ТА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

 «Зв'язок людини і природи в Стародавньому світі»

Керівник проєкту Панченко Н.Б.

Метою дослідження «Людина і природа: еволюція взаємин» є дослідити зв’язок людини і природи в Стародавньому світі; поглибити знання учнів з вивчених розділів; розвивати вміння учнів знаходити та аналізувати різні історичні джерела; спонукати учнів самостійно здобувати нові знання; розвивати вміння чітко та лаконічно висвітлювати інформацію; розвивати критичне мислення, творчі здібності учнів; розвивати в учнів відповідальність; вчити учнів презентувати свою роботу; виховувати інтерес до історичного минулого людства; виховання естетичного оформлення робіт.«Важлива роль природних чинників
серед засобів фізичного виховання»

Керівник проєкту Стаднік Г.П.

Рухова активність – одна з найважливіших і необхідних умов розвитку людини, яка постійно перебуває в тісній і складній взаємодії із зовнішнім середовищем. Фізичні вправи, зазвичай, супроводжуються дією на організм природних факторів середовища – сонця, повітря й води. Діючи спільно, вони посилюють оздоровчий вплив на організм та сприяють загартуванню, поліпшується обмін речовин, покращується кровообіг та робота судин, тонізується мускулатура, підвищується життєвий тонус.


7 коментарів:

 1. Сподобався проект Панченко Н. Б. про роль взаємин людини та природи в давні часи, учні дослідили як природа допомогла людині вижити в стародавньому світі. Діти презентували свої творчі досягнення проаналізувавши інформацію, додаткові джерела. зробили креативні висновки пр взаємини природи та людини.

  ВідповістиВидалити
 2. Цікаво було зануритися в історію Стародавнього світу. Шестикласники знайшли цікаву інформацію про еволюцію людини і під керівництвом вчителя підготували змістовну презентацію. Робота над спільним проектом дуже згуртовує учнів, підвищує інтерес до навчання, розвиває навички пошукової діяльності.

  ВідповістиВидалити
 3. На мою думку, дуже цікаві вийшли проекти у дітей з іторії. Завдяки роботі над ними учні змогли виявити цікаві факти про природу і про те, як людина взаємодіяла з нею з давніх часів, як людство впливало на неї і до чого це призводило.
  Також дуже важливим є проект з фізичної культури, завдяки якому учні узагальнили інформацію щодо позитивного впливу природних чинників на організм людини.

  ВідповістиВидалити
 4. Сподобалась плідна робота учнів та педагогів. Шестикласники приготували змістовні, інформаційні матеріали у вигляді презентацій на уроки історії, які дали змогу висвітлити проблематику природи та людини. Молодці! А семикласники розповіли про способи загартування організму людини засобами природи. Молодчинки! Дякую за інтерактив. Ірина Моржова

  ВідповістиВидалити
 5. Чудова праця учнів та керівників проекту.
  Загартування природніми чинниками, без сумніву, те,що потрібно кожній людині для здоров'я. Цю тему дуже добре розкрили учні сьомих класів,на чолі зі своїм керівником Стадник Г.П.
  А мандрівка історією стародавнього світу (вч. Панченко Н.Б.) показує як природа взаємодіє з людиною,а людина з природою. На прикладі багатьох століть, люди тримаючись один за одного, можуть багато чого досягти.
  Дякую, було дуже цікаво.
  Кудряшева А.В.

  ВідповістиВидалити
 6. Галина Ткач.
  Керівникам проєктів вдалося дуже вдало поєднати історію ,природу,спорт. За допомогою різних форм роботи вдалося зацікавити сучасних дітей до пошуку і аналізу різних джерел. Ви ще раз нагадали,що до природи ми мусимо ставитися ощадливо і вона нам віддячить!

  ВідповістиВидалити
 7. Панченко Н.Б.
  Учням вчителя фізичноі культури Стаднік Г.П. вдалося підготувати дуже цікаве відео про розвиток людини у взаємодіі з природою. Діти доступно й цікаво розповіли, як сонце,вода й повітря сприяють загартуванню людини. Адже берегти своє здоров'я-це обов'язок кожноі людини. А в сучасному світі діти сильно прив'язані до технічних засобів, і питання про загартування стає особливо актуальним. А людина мусить дбайливо ставитися до природи.
  Дякую за цікавий проєкт.

  ВідповістиВидалити

МЕТОДИЧНІ ФОРМУВАННЯ НАУКОВОГО ЛІЦЕЮ

ЛОКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ТА ВИХОВАТЕЛІВ ГПД ЛОКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ, УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ, БІОЛОГІЇ ЛО...